Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest także wyjątkowy ponieważ w każdej grupie odbywają się spotkania świąteczne z rodzicami. W tym roku młodsze przedszkolaki wspólnie ze swoimi gośćmi wykonały podczas warsztatów świąteczne ozdoby i stroiki. Nie obyło się również bez krótkich przedstawień o tematyce świątecznej. Najstarsze grupy w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia dała tym spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Występy wszystkich przedszkolaków zostały nagrodzone wielkimi brawami, a w niejednym oku pojawiła się łezka wzruszenia.

Okres świąteczny jest dla wszystkich okazją do refleksji nad przemijającym czasem, do wspomnień, wzruszeń, do pojednania z bliskimi, do czynienia dobra dla innych ludzi.

Elfiki

Poziomki

Szafirki

Jagódki

Biedronki

Pszczółki