W naszym przedszkolu w maju i czerwcu wszystkie grupy świętowały “Dzień Rodziny”.  Podczas starannie przygotowanych występów  “Szafirki” i “Jagódki” prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Pozostałe grupy bawiły się wspólnie z rodzicami podczas pikników rodzinnych w ogrodzie przedszkolnym lub gospodarstwie agroturystycznym “Majątek Rutka”. Były konkursy, gry i zabawy. Nie obyło się również bez pysznych kiełbasek z grilla. Zabawa była przednia!

„Święto rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Elfiki

Poziomki