07.06. odbyła się wycieczka do Poleskiego Parku Narodowego, w której uczestniczyły wszystkie grupy z naszego przedszkola. Głównym celem wycieczki było zapoznanie dzieci z bliskim naszemu regionowi Parkiem Przyrody. Najpierw obejrzeliśmy film o życiu Żółwia Błotnego, który jest chroniony. Następnie mogliśmy zobaczyć hodowlę malutkich żółwików, czym dzieci były zachwycone. Kolejnym punktem wycieczki był przejazd do Załucza Starego, w którym mieści się Ośrodek Dydaktyczno – Muzealny. Dzieci miały okazję zobaczyć zwierzęta zamieszkujące teren PPN. Niewątpliwą atrakcją było również ognisko i pieczenie kiełbasek. Nasze “starszaki” wybrały się na ścieżkę dydaktyczną “Dąb Dominik”. Dzieci wróciły zmęczone, ale szczęśliwe.