W ramach ewaluacji projektu PRZEDSZKOLNE PODRÓŻE dzieci z grupy “Poziomek” i “Elfików” grały w grę planszową. Celem tej gry było sprawdzenie wiadomości jakie dzieci zapamiętały podczas zajęć tematycznych. Gra składa się z 34 pól, z czego 7 z nich to pola “zagadki”. Gdy gracz stanął pionkiem na pole “zagadka”, losował kartę na której było pytanie. Jeżeli gracz odpowiedział prawidłowo, mógł przesunąć się o 2 pola do przodu, jeżeli nie  – stał kolejkę. Wygrywała ta osoba, która doszła jako pierwsza do mety. Gra planszowa okazała się być wspaniałym pomysłem na podsumowanie zdobytych wiadomości. Dzieci były bardzo zaangażowane! Zabawa przysporzyła im wiele radości, a co najważniejsze przedszkolaki utrwaliły wiedzę i umiejętności zdobyte podczas zajęć odbywających się w ramach projektu.

Poziomki

Elfiki