19 czerwca odbyła się  naszym przedszkolu uroczystość z okazji ZAKOŃCZENIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i różnych środowiskach przyrodniczych  szybko minęło i  nadszedł czas wakacji.

Podczas uroczystości wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.  Nie zabrakło także wzajemnych życzeń.Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Oni również otrzymali podziękowania za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń!

Dziękujemy za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów.  Do zobaczenia we wrześniu!