Szanowni Rodzice, Kochane Przedszkolaki.

Życie każdego człowieka to czas powitań i pożegnań.

2 września 2019 roku przyszliście do naszego przedszkola. Wspólnie bawiliśmy się i uczyliśmy się .A dzisiaj nadszedł czas pożegnania , czas wakacyjny .

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko.

Rok niezwykły i trudny ponieważ 11 marca 2020 roku zmienił nasze życie, odczuwaliśmy już niepokój związany z Covid-19 , ale myśleliśmy w duszy że nas to nie dotyczy. I przyszedł dzień 12 marca 2020r. Strach, niepewność, cisza dookoła, i ciągłe pytania : Co będzie dalej?

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice tylko wspólnie tworzymy Przedszkole w Puchaczowie. Pragnę więc podziękować za pracę i współpracę, szczególnie w czasie pandemii.

Dziękuję wszystkim dzieciom, rodzicom, Radzie Rodziców i pracownikom przedszkola za pracę, dobre słowo, za wszystkie pozdrowienia, życzenia, za zdjęcia dzieci podczas zdalnego nauczania, które sprawiały nam ogromną radość. Czuliśmy się wielką PRZEDSZKOLNĄ RODZINĄ. Zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do przekroczenia progu szkolnego .

Życzę,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Z okazji długo wyczekiwanych wakacji życzę wszystkim przedszkolakom bezpiecznych

i  słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola:)

Ewa Bochra

Dyrektor Przedszkola w Puchaczowie