Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka został ustanowiony, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W tym roku świętowaliśmy 21 września. Z tej okazji czekało na dzieci wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie. Wśród nich znalazły się między innymi gry i zabawy integracyjne, malowanie twarzy, zabawy się przy największych przebojach dla dzieci, konkurencje sportowe i zabawy z chustą animacyjną.

Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim  naszym Podopiecznym wielu cudownych chwil wypełnionych miłą zabawą i radością. Aby Ich dzieciństwu zawsze towarzyszyły: beztroska, uśmiech oraz zadowolenie.

“Myszki”

“Pszczółki”

“Zajączki”

“Żabki”

“Biedronki”

“Sówki”