W ostatnim tygodniu dzieci poznały tradycje związane z Bożym Narodzeniem. Pierwszego dnia ubrały choinki we własnoręcznie wykonane ozdoby, drugiego ozdobiły bombki według własnego pomysłu, we środę wykonały piękne kartki świąteczne, a w czwartek ozdabiały pierniczki. Piątego dnia wykonały szopki bożonarodzeniowe. W poniedziałek ozdobiły torby prezentowe, w które spakowały wykonane przez siebie świąteczne upominki. Na podsumowanie działań we wszystkich grupach odbyły się przedstawienia bożonarodzeniowe i spotkania wigilijne.

We czwartek przed przedszkolem stanęła szopka bożonarodzeniowa, a w holu piękna dekoracja świąteczna.

Przez ten czas w przedszkolu słychać było kolędy , pastorałki i piosenki świąteczne.

Kultywowanie tradycji ludowych to priorytet w pracy naszego przedszkola.

“Myszki”

“Pszczółki”

“Zajączki”

“Żabki”

“Biedronki”

“Sówki”