Dzisiaj mamy Walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy,
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!
Jak co roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu “Walentynki”. Przedszkolaki tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały ten dzień we wspaniałe i miłe wrażenia. Z tej okazji  zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich wartości jak: szczęście, miłość, przyjaźń i radość z przebywania ze sobą. W tym dniu dzieci wspólnie bawiły przy muzyce, miały okazję wykonać ciekawe prace plastyczne i uczestniczyć w różnych zabawach. Nie zabrakło również słodkiego upominku w postaci lizaków – serduszek.

“Myszki”

“Pszczółki”

“Zajączki”

“Żabki”

“Biedronki”

“Sówki”