„Choć może trudniejsze będą następne nasze lata.

Otworzy się przed nami wielka ciekawa księga świata…”

W czwartkowe popołudnie 23 czerwca 2021 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego i pożegnanie sześciolatków.

Dziesięć miesięcy wspólnej nauki i zabawy szybko minęło, nadszedł czas rozstania. Ten dzień uświetniły występy artystyczne dzieci,

miłą niespodzianką dla przedszkolaków były prezenty zakupione przez Radę Rodziców.

Nasze starszaki otrzymały dyplomy z okazji zakończenia nauki w przedszkolu z rąk pani Dyrektor.

Rodzice zorganizowali poczęstunek, a później nadszedł czas na podziękowania i pełne wzruszeń pożegnanie.

Kolejni absolwenci opuścili mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej.

Życzymy Wam wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu! 🙂