„Jestem Polką i Polakiem, a teraz przedszkolakiem” – pasowanie w grupie „Myszki”
Pod takim hasłem w dniu 10.11. 2021 dzieci z grupy „Myszki” otrzymały z rąk Pani dyrektor Ewy Bochra pasowanie na przedszkolaka. Były to dwie uroczystości. Bardzo ważna dla nas Polaków Święto Niepodległości, a dodatkowo ważne dla dzieci pasowanie na przedszkolaka. Zaprezentowały część artystyczną, zatańczyły i zaśpiewały hymn Polski. Po pasowaniu odbyło się wręczanie dyplomów, prezentów i oczywiście nie zabrakło tortu z myszkami.

Poniżej list od Pani Dyrektor:

Kochane Myszki bardzo dziękuję za zaproszenie na tak wspaniałą Uroczystość jaką jest Pasowanie na Przedszkolaka. Cieszę się bardzo że uczęszczacie do naszego przedszkola.
Życzę Wam wielu radosnych chwil wypełnionych zabawą i nauką, sukcesów oraz tego, aby każdy dzień spędzony z kolegami i koleżankami był pełen uśmiechu!
Kochani Rodzice pamiętajcie:
Że Wasze dziecko jest unikalnym darem.
Zawsze należy słuchać uważnie o czym mówi.
Pamiętajcie, że człowiek uczy się na błędach.
Doceniajcie w dziecku to, co w nim najlepsze.
Przytulajcie je często.
Cieszcie się jego dzieciństwem, pamiętając, że szybko mijają lata, kiedy jest ono małym dzieckiem.
Drodzy nauczyciele pamiętajcie:
Że rodzice powierzyli Wam swój największy skarb – DZIECKO
Pamiętajcie o prawach dziecka i respektujcie ich obowiązki.
Traktujcie każde dziecko indywidualnie – nagradzajcie za ich osiągnięcia zgodnie z Ich wrodzonym potencjałem.
Róbcie wszystko, aby w naszym przedszkolu czuły się jak w domu.