Pielęgnując tradycje oraz patriotyzm, 10 listopada 2021 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane w stroje galowe uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.  Dzieci, przystrojone w kotyliony w barwach narodowych, recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne. Podczas zajęć przedszkolaki utrwaliły symbole narodowe i dowiedziały się dlaczego co roku tak uroczyście świętujemy dzień 11 listopada.
O 11:11 dołączyliśmy do akcji „Szkoła do hymnu” i wspólnie zaśpiewaliśmy hymn narodowy. Na pamiątkę tego wydarzenia Pani Dyrektor wręczyła dzieciom upominki.
Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.