16 maja w Przedszkolu w Puchaczowie obyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom VI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego “Żyję zdrowo”.  Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Starosta Powiatu Łęczyńskiego – Krzysztof Niewiadomski. Naszą uroczystość swoją obecnością zaszczycili:

  • V – ce Starosta Powiatu Łęczyńskiego, Pan Michał Pelczarski;
  • Skarbnik Gminy Puchaczów, Pani Barbara Marcinek;
  • Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Puchaczowie, Pani Anna Krzychowiec;
  • Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie, Pani Beata Sagan;
  • Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej, Pani Elżbieta Piłka,
  • Przedstawicielka Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej, Panią Elżbieta Dyzma,
  • Przedstawicielka Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych, Pani Iwona Sawicka.

Po powitaniu gości prowadzące przedstawiły  ideę i wyniki konkursu. Nagrody laureatom wręczyli: V – ce Starosta Powiatu Łęczyńskiego, Dyrektor Przedszkola w Puchaczowie, Pani Ewa Bochra, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej oraz Skarbnik Gminy Puchaczów.

W tegorocznym konkursie, spośród  20 uczestników, jury wyłoniło 10 laureatów.

Dla wszystkich recytatorów przewidziane były upominki i dyplomy za udział w konkursie. Nauczyciele i opiekunowie otrzymali podziękowania za przygotowanie dzieci. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Łęcznej , Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łęcznej oraz Przedszkole w Puchaczowie.

Spotkanie minęło w miłej i radosnej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie! GRATULUJEMY SUKCESÓW i do zobaczenia za rok! 🙂