W dniu 23 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Przedszkolaki z młodszych grup powitały wakacje programami artystycznymi obfitującymi w wiersze, piosenki i tańce, które wszyscy wykonywali z wielki zaangażowaniem.

Po południu odbyła się uroczystość zakończenia roku w najstarszych grupach: „Sówek” i „Biedronek”. To właśnie z tych grup większość dzieci zacznie od września stawiać pierwsze kroki na nowej drodze obowiązków szkolnych. Oprawa słowno-muzyczna dodała dzieciom otuchy w tym ostatnim i niezmiernie ważnym, przedszkolnym wydarzeniu. Możemy stwierdzić z dumą, że nasi Absolwenci zasłużyli na miano Pierwszoklasistów.  Za wspaniałą postawę i wytężoną pracę DZIĘKUJEMY!

Wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Życzymy dzieciom radosnych i pogodnych wakacji, pełnych wakacyjnych przygód, a starszakom życzymy wytrwałości i samych sukcesów w przyszłym roku szkolnym 🙂 POWODZENIA!

 „Myszki”

„Pszczółki”

„Zajączki”

„Żabki”

„Biedronki’

„Sówki”