„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka został uchwalony przez Sejm RP we wrześniu 2013 roku. Święto ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne. Dodatkowo dostarcza dzieciom okazji do świętowania, do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W naszym przedszkolu już od rano było gwarno i kolorowo…z sal rozbrzmiewała muzyka, a w powietrzu unosił się zapach gofrów, ciasta  i owoców. Słychać było wspólny doping podczas konkurencji sportowych i śmiech dzieci. Każdy przedszkolak z Puchaczowa czuł się dziś bez wątpienia wyjątkowo.

Na koniec świętowania cała społeczność przedszkolna wybrała się na przemarsz ulicami Puchaczowa. Nie sposób było nas nie zauważyć i nie usłyszeć, a to za sprawą posiadanych przez nas gwizdków, kołatek, instrumentów muzycznych i kolorowych transparentów.

Po drodze czekali na nas Pracownicy Urzędu Gminy w Puchaczowie z życzeniami i słodkimi upominkami.

 

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,

aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,

każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

„Myszki”

„Pszczółki”

„Zajączki”

„Żabki”

„Biedronki”

„Sówki”