Szanowni Państwo,

w imieniu Górnika Łęczna zapraszamy dzieci i młodzież na mecze Górnika Łęczna w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Zależy nam aby trybuny stadionu przy JPII13 były zapełnione przez jak największą liczbę fanów, dlatego Klub przygotował specjalną promocję dla najmłodszych kibiców! Wsparcie z trybun z pewnością będzie pomocne w walce o kolejne ligowe punkty!

Najbliższe mecze zielono-czarnych

Górnik Łęczna – GKS Tychy, sobota 1 października godz. 20:00

Górnik Łęczna – Skra Częstochowa, sobota, 15 października godz. 15:00

Górnik Łęczna – Korona Kielce, wtorek, 18 października godz. 19:15

W ramach grupy zorganizowanej zapraszamy wszystkie placówki szkolne, edukacyjno-wychowawcze, stowarzyszenia, fundacje, parafie, kluby sportowe itp. skupiające dzieci do 18. roku życia. Grupy zorganizowane po wcześniejszym zgłoszeniu wejdą na mecz na podstawie biletów w cenie 5 PLN otrzymanych wcześniej przez klub. Na każde dziesięcioro dzieci do 18. roku życia przypada darmowy bilet dla jednego z opiekunów!

Aby uzyskać bilety należy zgłosić zorganizowaną grupę na adres bilety@gornik.leczna.pl!

Bilety będą dostępne w systemie online (opiekun grupy po rozpatrzeniu zgłoszenia otrzymuje link z biletami, przez który należy wprowadzić dane wszystkich uczestników). W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 667 667 161.

Tomasz Płaza
Kierownik Działu Marketingu