W ostatnim tygodniu odbył się III Gminny Konkurs Patriotyczny „Polska – Mój Dom” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie. Celem konkursu było rozbudzanie i zgłębianie poczucia tożsamości patriotycznej wśród dzieci. Konkurs odbył się w 3 kategoriach: muzycznej, recytatorskiej i plastycznej.
.
 14 listopada na scenie wokaliści prezentowali repertuar o tematyce patriotycznej i żołnierskiej. Miło nam poinformować, że III miejsce zdobył Jan Pawlak z grupy „Zajączków” z utworem „Piosenka Młodego Patrioty”.
.
15 listopada recytatorzy prezentowali przygotowane wraz z opiekunami utwory. Wśród przedszkolaków najlepsza okazała się Aniela Pomorska z grupy „Zajączków”, II miejsce wywalczył Ksawery Grabowski z „Zajączków”, III miejsca zajęła Hanna Marcinek z grupy „Sówek”.
.
W kategorii plastycznej również możemy pochwalić się wielkim sukcesem. Podobnie jak wśród recytatorów, nasi utalentowani przedszkolacy zajęli całe podium 🙂
I miejsce – Oliwia Klimkiewicz z grupy „Żabek”,
II miejsce – Antonia Pieczywek  z grupy „Żabek”,
III miejsce – Hanna Marcinek z grupy „Sówek”.
Wystawę prac konkursowych można podziwiać w galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Puchaczowie (I piętro).
Wszystkim laureatom i uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
.