Przez ostatni tydzień dzieci z naszego przedszkola świętowały nadejście wiosny. Podczas zajęć utrwalały nazwy pór roku, rozmawiały o cechach charakterystycznych wiosny, zakładały ogródki na przedszkolnych parapetach, a także dowiedziały się jakie narzędzia są wykorzystywane do prac ogrodowych. We wtorek 21 marca, wszyscy ubrani na zielono witaliśmy wiosnę. Były wiosenne konkursy i zabawy. Dzieci dowiedziały się o starym zwyczaju topienia Marzanny. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było zrobienie Marzanny. Po wykonaniu kukły przedszkolaki radośnie maszerowały ulicami Puchaczowa w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna. Ten dzień z pewnością był dla każdego radosnym i niezapomnianym wydarzeniem.