W ostatnim czasie w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Rodziny w każdej z sześciu grup. Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków było to święto, przed którym z wielkim zaangażowaniem nauczyciele i dzieci przygotowują występy dla swoich zaproszonych ukochanych rodzin. Podczas starannie przygotowanych programów artystycznych przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych. Następnie dzieci wspólnie z rodzicami mogli wspólnie pobawić się w przedszkolu, biorąc udział w różnych konkurencjach i zawodach. Na zakończenie tej ważnej uroczystości dzieci wręczyły rodzicom samodzielnie wykonane prezenty, a rodzice wysłuchali życzeń od Pani Dyrektor Ewy Bochra. Był to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

„Myszki”

„Pszczółki”

„Zajączki”

„Żabki”

„Biedronki”

„Sówki”