„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

 20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

W naszej placówce tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Były konkursy, zabawy, tańce przy ulubionych przebojach, a także słodkie deserki związane z nazwami grup wykonane przez dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Kulminacyjnym punktem dnia był przemarsz ulicami Puchaczowa z transparentami, gwizdkami, grzechotkami i kołatkami. Z pewnością było nas słychać w całej gminie 😉 Przy Urzędzie Gminy czekała na dzieci słodka niespodzianka. Pani Sekretarz Katarzyna Wójcik – Kęcik poczęstowała cukierkami wszystkich przedszkolaków z okazji ich święta 🙂

Ten dzień zapewne na długo zagości w pamięci naszych małych podopiecznych.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy maluszkom i starszakom samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

„Myszki”

„Pszczółki”

„Zajączki”

„Żabki”

„Biedronki”

„Sówki”