Grupa „Myszki” w ubiegłym tygodniu odwiedziła gminną bibliotekę publiczną w Puchaczowie. Pani Magdalena przeczytała dzieciom książeczkę, której dzieci z zaciekawieniem wysłuchały. Następnie opowiedziała naszym najmłodszym przedszkolakom jak należy dbać o książki, żeby długo mogły służyć wszystkim czytelnikom. Już w piątek „maluszki” będą mogły pierwszy raz wypożyczyć książki w przedszkolu.
Related posts
Wycieczka do Teatru.
13 czerwca nasze przedszkolaki wybrały się na spektakl teatralny pt. "Lampa Alladyna". Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez...
Read More
Ogólnopolska Kampania Społeczna „Akcja Tron”
Ogólnopolska Kampania Społeczna "Akcja Tron" to inicjatywa mająca na celu poprawę standardów higieny i świadomości wśród przedszkolaków. W kampanii dzieci...
Read More