27 kwietnia 2026 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nadrybiu odbyła się czwarta edycja Powiatowego Konkursu Logopedyczno-Recytatorskiego „Wierszyki łamiące języki”. Naszą placówkę reprezentowali: Tymon Głaz i Amelia Sawicka z grupy „Żabki”, Pola Ćmiel z grupy „Biedronki” oraz Emma Kunach z grupy „Sówki”. Głównym celem wydarzenia było wspieranie rozwoju poprawnej wymowy oraz doskonalenie umiejętności językowych dzieci. Uczestnicy zmierzyli się z wymagającymi, pełnymi językowych trudności utworami, prezentując bardzo dobrą dykcję i odwagę na scenie.
Z radością informujemy, że Tymon i Amelia zdobyli wyróżnienie w kategorii dzieci 5-letnich, natomiast Pola została wyróżniona w kategorii 6-latków.
