18 października w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Dzieci wcieliły się w rolę tancerzy, aktorów i piosenkarzy. Zaprezentowane przez dzieci umiejętności dały dowód na to, jak dużo już potrafią. Nasi mali artyści zasłużyli na gromkie brawa i szczere gratulacje! Był to ich pierwszy tak ważny występ.  Po części artystycznej, dzieci obiecały być dzielnymi przedszkolakami. Następnie Pani Dyrektor uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz drobny upominek. Zwieńczeniem uroczystości był poczęstunek, przygotowany przez rodziców, w postaci pysznego tortu.

Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i dużo uśmiechu na co dzień! Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato – jestem przedszkolakiem!