Zgodnie z tematyką zajęć w minionym tygodniu, dzieci z naszego przedszkola, wybrały się na wycieczkę po najbliższej okolicy w celu „wytropienia” ludzi wykonujących różne zawody. Dzieci odwiedziły Urząd Gminy w Puchaczowie, piekarnię, zakład fryzjerski a także studio fotograficzne. Gościliśmy również rodziców naszych przedszkolaków, którzy opowiadali o swojej pracy. Oczywiście wiele zawodów dzieci poznały już nieco wcześniej, gdyż niejednokrotnie w przedszkolu gościliśmy ich przedstawicieli, np. policjantów, strażaków, pielęgniarkę, lekarza weterynarii, znamy również zawód bibliotekarza. Ponadto nasi podopieczni doskonale znają zawody wykonywane przez pracowników naszego przedszkola: nauczyciela, kucharki itp.