Właśnie minął ostatni tydzień zajęć w tym roku przedszkolnym. W czwartek 22 czerwca,  6-latki zaprosiły gości na swoją ostatnią uroczystość – pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. Przedszkolaki z dumą i w odświętnych strojach zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Podczas występu dzieci wspominały jak po raz pierwszy wstąpiły w progi przedszkola oraz jak mijały im kolejne lata nauki poprzez zabawę w gronie kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, iż dzieci wyruszą w świat z wartościami zdobytymi w przedszkolu, które pomogą im zostać pilnymi uczniami.  Również młodsze przedszkolaki świętowały oficjalne zakończenie roku przedszkolnego, otrzymały niespodzianki i dyplomy za cały rok wspólnej zabawy i nauki.

Wszystkim naszym kochanym dzieciom i ich Rodzicom życzymy cudownych, słonecznych i oczywiście bezpiecznych wakacji.