Boże Narodzenie to czas magiczny… Czas pełen zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań, dlatego z okazji zbliżających się świąt dzieci zaprosiły do przedszkola swoich rodziców, aby wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój i celebrować bożonarodzeniowe tradycje.

W dniach od 11 do 13 grudnia przedszkolaki z każdej grupy  prezentowały swoje programy artystyczne, śpiewały z rodzicami kolędy, tworzyły bożonarodzeniowe ozdoby, wręczały upominki. Świąteczny klimat uzupełniały okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka oraz słodkie  poczęstunki przygotowane dla rodziców przez dzieci.

Spotkania świąteczne upłynęły w serdecznej atmosferze. Były wzajemne życzenia, ciepłe słowa i wzruszenia…

Drodzy Rodzice,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: niech ten świąteczny czas będzie wypełniony miłością, radością, spokojem i rodzinną atmosferą. Życzymy również dużo zdrowia, optymizmu i samych sukcesów w Nowym Roku.