23 czerwca w Przedszkolu w Puchaczowie odbyło się rozstrzygnięcie wewnątrzprzedszkolnego konkursu plastycznego  „WIRUS W KORONIE”.

Celem konkursu było wzmocnienie wiedzy i zachowań prozdrowotnych związanych z koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19. Pobudzenie aktywności twórczej oraz kreatywności dzieci jak również motywowanie do uczestniczenia w życiu rodzinnym, czerpanie radości ze wspólnej, rodzinnej pracy.

Jury po obejrzeniu prac postanowiło nagrodzić następujących uczestników:

I miejsce – Miłosz Janiuk, grupa „Zajączki”;

II miejsce – Błażej Kondracki, grupa „Pszczółki”;

III miejsce – Paulina Sola, grupa „Sówki”

Wyróżnienia:

• Andżelika Frydrych, grupa „Biedronki”
  • Mateusz Kachel, grupa „Biedronki”
  • Natalia Walkowska, grupa „Biedronki”
  • Oskar Wałecki, grupa „Myszki”.

Uczestników konkursu – zarówno tych na podium, jak i osoby wyróżnione – nagrodzono pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy za udział w konkursie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom za zainteresowanie oraz udział w konkursie.

GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów!