Jak co roku 14 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.  Podczas małej uroczystości dzieci z grupy „Sówki” wierszem, tańcem i piosenką podziękowały za trud, serce oraz uśmiech wszystkim pracownikom przedszkola. Podczas spotkania gościliśmy zaproszonych gości Wójta Gminy Puchaczów p. Adama Grzesiuka, Inspektora ds. Oświaty p. Dominikę Zabłotną, przedstawicieli Rady Rodziców p. Sylwię Janiuk oraz p. Justynę Mazur-Sorkowską. Przy tej okazji Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia i  wręczyła dyplomy.

Nasze przedszkolaki przy okazji takiego święta mogły wcielić się w rolę nauczyciela, dowiedziały się także, że wszyscy pracownicy pełnią bardzo ważną rolę w przedszkolu.

Największą satysfakcją dla nas wszystkich jest uśmiech dzieci i obserwowanie jak pięknie rozwijają się każdego dnia.

“Myszki”

“Pszczółki”

“Żabki”

“Sówki”