W ostatnich dniach listopada nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Sale, które każdego dnia służą nam do zabawy i nauki, w magiczny sposób „zamieniły się” w tajemnicze miejsca pełne czarnych kotów, czarownic, serpentyn i balonowych dekoracji.  Wszystkie wróżby przeplatane były pląsami, tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w dzieciach ogromną ciekawość. Nie zabrakło tradycyjnego ustawiania „bucików”, „lania wosku”, “losowania rekwizytów” i innych wróżb związanych z tym świętem. A nasze najmłodsze przedszkolaki “Myszki” świetnie bawiły się na balu piżamowym.

Życzymy naszym kochanym przedszkolakom, aby wszystkie andrzejkowe wróżby i  życzenia się spełniły. 🙂

“Myszki”

“Pszczółki”

“Zajączki”

“Żabki”

“Biedronki”

“Sówki”