26 października odbył się w Gminny Dzień Seniora, podczas którego jedną z atrakcji był występ dzieci z naszego przedszkola. Przedszkolaki grupy „Biedronek” zaprezentowali przedstawienie pt. „Dzień Seniora”. Dzieci przygotowały również słodkie upominki dla seniorów.

Podczas spotkania rozstrzygnięto konkurs „Najpiękniejsza karta z życzeniami”, który był skierowany do przedszkoli oraz klas I – III. Miło nam poinformować, że w kategorii „Przedszkole” I miejsce zajęła Pola Janowska z grupy „Zajączki”, a miejsce II wywalczyła Natalia Rutkowska z grupy „Sówki”. Gratulujemy!

Wszystkim seniorom życzymy zdrowia, pogody ducha, miłości bliskich, szacunku i jeszcze wielu spokojnych, dostatnich lat życia z poczuciem satysfakcji i spełnienia.

Laureatki konkursu „Najpiękniejsza kartka z życzeniami”