15 czerwca 2023 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Puchaczowie odbył się po raz 21 Przegląd Teatrzyków Dziecięcych. Organizatorami były : Przedszkole w Puchaczowie i Przedszkole Samorządowe w Milejowie. Starosta Powiatu Łęczyńskiego Pan Krzysztof Niewiadomski, Wójt Gminy Puchaczów Pan Adam Grzesiuk i Wójt Gminy Milejów Pan Tomasz Suryś objęli przegląd patronatem honorowym.

Wydarzenie było okazją do rozwijania dziecięcych umiejętności teatralnych, ukazania piękna literatury bajkowej oraz kształcenia umiejętności pracy zespołowej i możliwości rozładowania negatywnych emocji (teatr jako terapia).

W przeglądzie wzięło udział 6 grup teatralnych z terenu powiatu Łęczyńskiego. Po wspaniałych występach młodych adeptów sztuki teatralnych dzieci zostały nagrodzone rzęsistymi brawami przez publiczność oraz upominkami i dyplomami.

Wszystkim opiekunom i małym uczestnikom przeglądu gratulujemy.