W tym tygodniu przedszkolaki rozmawiały o tym jak wygląda ich dom, w jakiej miejscowości mieszkają, poznały też lepiej miejscowość w której znajduje się nasze przedszkole.  Dzieci uczyły się także o podstawowych zasadach ruchu drogowego, wiedzą jak prawidłowo powinni zachowywać się jako piesi oraz jako pasażerowie. Doskonale znają funkcje instytucji niosących pomoc: policji, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, poznały też numery alarmowe do tych instytucji. Zwieńczeniem tego tygodnia było spotkanie z Policjantami z Powiatowej Komendy Policji w Łęcznej. Dzieci mogły obejrzeć radiowóz policyjny oraz  wyposażenie policjanta, niezbędne podczas wykonywania pracy. Starsze przedszkolaki miały zajęcia praktyczne na przejściu dla pieszych, z pewnością taka lekcja zostanie zapamiętana na długo.

„Myszki”

„Pszczółki”

„Zajączki”

„Żabki”

„Biedronki”

„Sówki”