Ten listopadowy tydzień minął  w naszym przedszkolu przede wszystkich  na słuchaniu  jesiennej muzyki, dźwięków deszczu i wiatru. Przedszkolacy mieli także możliwość samodzielnie grać i wystukiwać rytmy na instrumentach oraz różnych przedmiotach, śpiewać piosenki  oraz ruchem wyrażać ich treść. Dzieci poznały także pojęcia związane z muzyką: orkiestra, dyrygent, nuty. Najstarsze grupy wybrały się na wycieczkę do kościoła, dzięki uprzejmości organisty Pana Krzysztofa Zgórskiego mogły zobaczyć i posłuchać brzmienia organów kościelnych. Następnie dzieci wybrały się do GOKu, gdzie o pracy w studio opowiedział realizator dźwięku Pan Rafał Rutkowski, przedszkolaki mogły z bliska obejrzeć instrumenty i sprzęt studyjny.