W tym tygodniu nasze przedszkole zamieniło się w małą farmę! Dzieci miały niepowtarzalną okazję poznać zawód rolnika z bliska. Nasze przedszkolaki nie tylko dowiedziały się, jak powstaje chleb („Żabki” odwiedziły pobliską piekarnię), ale miały również szansę nauczyć się nazw i zastosowań różnego sprzętu rolniczego. Dużą atrakcją dnia było jednak spotkanie z prawdziwym traktorem! Dzięki uprzejmości taty Antosia, Pana Andrzeja maluchy mogły obejrzeć maszynę, dotknąć jej i nawet usiąść za kierownicą (oczywiście pod czujnym okiem dorosłych).

Takie doświadczenia, uczą nasze dzieci o otaczającym ich świecie, ale także rozwijają szacunek do ciężkiej pracy ludzi, którzy każdego dnia dbają o to, aby na naszych stołach znalazły się zdrowe produkty.

„Myszki”

„Pszczółki’

„Zajączki”

„Żabki”

„Biedronki”

„Sówki”