19 czerwca odbył się XX Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca „Debiuty 2023” organizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 2 w Łęcznej i Centrum Kultury w Łęcznej. Nasze przedszkolaki zaprezentowały na festiwalu 2 utwory wokalne i 1 układ taneczny. Dzieciaki spisały się na medal,  za udział otrzymały statuetkę, pamiątkowe dyplomy i upominki.

W „Amfiteatrze” w Łęcznej z utworem „Koronkowa Lambada” zaprezentował się Jan Pawlak z grupy „Zajączków”, Liliana Żuk i  Oliwia Klimkiewicz z grupy „Żabek” z piosenką „Wiosna, wiosenka”  oraz zespół taneczny „Zajączki” w składzie: Zoja Matuszko, Blanka Staniak, Julia Wronowska, Alicja Brutt, Julia Pacan, Maria Seroka.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przygodzie z muzyką!