Grupy „Sówki” i „Zajączki” zakończyły realizację innowacji pedagogicznej „Prawidłowa postawa to ważna sprawa”. Głównym celem innowacji było zapobieganie wadom postawy oraz szerzenie zdrowych nawyków – przyjmowania prawidłowej postawy, aktywności fizycznej, prawidłowego odżywiania, a także higieny i profilaktyki występowania chorób cywilizacyjnych. Przedszkolaki w każdym tygodniu wykonywały ćwiczenia fizyczne z elementami gimnastyki korekcyjnej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały proponowane ćwiczenia, a także z niecierpliwością czekały na przygotowane aktywności. Na zakończenie dzieci wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków – „Sprintem do maratonu”. Innowację koordynowały pani Ewelina Romanowska i pani Eliza Legieć.